Eurostar – є одним із найвідоміших швидкісних потягів Європи. Своєю славою він завдячує тому, що з’єднує Британські острови з континентальною Європою, завдяки сполученню т. зв. Євротунель під Ла-Маншем. Пасажири цінують подорожі Eurostar, тому що це найшвидший спосіб поїздки для маршрутів Лондон-Париж і Лондон-Брюссель.

Всього за 2 години 15 хвилин потяг прибуває з центру Лондона до центру Парижа і менше ніж за 2 години — до Брюсселя. Крім того, потяг пропонує сполучення між Лондоном і Діснейлендом – завдяки його запаморочливій швидкості поїздку туди і назад можна здійснити за один день. Eurostar забезпечує мандрівникам чудові стандарти подорожей – сучасні потяги, а тарифи адаптуються до фінансових можливостей кожного клієнта.

Подорожі потягами Eurostar дуже популярні тому, що являються економними не лише в фінансовому плані але й в часі. Вчасно придбавши квиток (до 3-х місяців до подорожі), ви можете заплатити за поїздку набагато менше, ніж за квиток на літак навіть у лоукостерів.
Крім того, потяги відправляються з центру Лондона і зупиняються в центрі міста, наприклад, на Північному вокзалі в Парижі, тому мандрівники не витрачають час на доїзд із аеропортів, які часто знаходяться далеко від центру міста. Також не потрібно платити додаткові кошти, пов’язані з дорогою до аеропорту. Крім того, норми провозу багажу набагато вищі, ніж в літаках.

 

Узнайте больше о скоростных европейских поездах